+48 (91) 852 50 51 | rekrutacja@kadryserwis.pl

Elektryk

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w renowacjach sprzętu elektrycznego, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Legnica
Numer ref.: Elektryk Legnica

Obowiązki:
– prace związanymi z trasami kablowymi,
– wykonywanie połączeń w szafach elektrycznych.

Wymagamy:
– podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych.

Oferujemy:
– stabilną pracę,
– możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
– pracę jednozmianową.

W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 531-641-084. Aplikację prosimy przesyłać za pośrednictwem naszej strony https://kadryserwis.pl/oferty-pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu Agencji

Aplikuj

Zaufali nam