+48 (91) 852 50 51 | rekrutacja@kadryserwis.pl

Pracownik produkcji (Prace manualne)

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisko:

Stanowisko: Pracownik produkcji (Prace manualne)
Nr referencyjny: PM/12/2018
Miejsce pracy: Szczecin – Zdroje

Obowiązki:
– Kompletowanie zamówień,
– Proste prace manualne przy składaniu artykułów papierniczych.

Wymagania:
– Chęć do pracy,
– Zdolności manualne,
– Dokładność i rzetelność.

Oferujemy:
– Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany do wyboru (w godzinach 6-14 lub 14-22),
– Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
– Atrakcyjna stawka.

Aplikacje prosimy przesyłać przez naszą stronę

W razie pytań proszę dzwonić pod nr tel. 531-641-084, 575-769-333.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Zaufali nam